O nás

 

Dimeli s.r.o.

Firma byla založena v roce 2012 za účelem získání značky a jména pro nově budovanou společnost. Provozovna se nachází v centru města Liberec, v průmyslovém parku WERK, asi 100 metrů od centra Babylon.

Čím se zabýváme?

Zabýváme se především řešením problémů v oblasti strojírenství, jednoúčelových strojů, manipulace a automatizace. Pracovníci firmy čerpají z dlouholetých strojírenských zkušenosti v oblasti automobilového a potravinářského průmyslu a chtějí tyto zkušenosti nabídnout potenciálním zákazníkům z jakékoliv oblasti průmyslu, kde je potřeba účelové řešení přizpůsobené přísným požadavkům zákazníka.

Najdeme pro vás řešení

Na danou problematiku v požadované oblasti průmyslu, pro Vás rádi najdeme nejoptimálnější řešení. Toto řešení s Vámi budeme konzultovat tak, aby konečný výsledek byl co nejefektivnější. Máme především na mysli to, aby za Vaše vynaložené prostředky bylo řešení co nejlepší. Pro tato řešení vypracujeme výkresovou dokumentaci, kterou s Vámi odsouhlasíme, tak aby vše odpovídalo Vašim představám. Jsme schopni se i spolupodílet na vývoji technologie s Vaší konstrukční kanceláří.

Vlastníme ochrannou známku

Vlastníme ochrannou známku zapsanou na Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem 334664 

 

Working...